[woocommerce_cart]

Odporúčania

Odporúčania našich zákazníkov HACCP plánu pre reštaurácie, bufety, gastro prevádzky, potravinársku výrobu, ubytovacie zariadenia, sklady a retail.

schválenie prevádzky hygiena

Odporúčania niektorých našich zákazníkov

Čo ste napísali o nás a našej spolupráci

Chcem sa poďakovať Vašej spoločnosti. Mala som potravinovú inšpekciu a boli veľmi spokojní z Vašou prácou a s tým ako ste nám poradili ohľadne prevádzky napriek tomu, že sú inak veľmi prísny. Takže ďakujem ešte raz za Vašu profesionalitu.

CustomFood s.r.o. / Jana Žinčíková

Maximálna spokojnosť s celým procesom až po schválenie prevádzky.

MEET MEAT / Mgr. Igor Husár – vedúci manažér

Spolupráca bola super, mienime v tom pokračovať. Výborný prístup, zrozumiteľne a stručne vypracovaná dokumentácia ako i školenie personálu v prevádzke. Vrele odporúčam.

Reštaurácia BeAbout / Tomáš Jozaniak

Rodinná firma TOMKA podniká v potravinárskej výrobe už od r. 1990. Za ten čas sme zažili už mnoho legislatívnych zmien, ktorými sme povinní sa riadiť. Bez spolupráce a konzultácií s f. HACCPoint by sme nemali šancu úspešne prechádzať auditami ŠVPS, či kontrolami hygienikov. Zároveň máme istotu, že robíme maximum pre kvalitu našich výrobkov.

TOMKA, výroba medoviny / Mgr. Bronislav Tomka

S Vašimi službami sme nadmieru spokojní, oceňujeme ochotu a profesionálny prístup k práci. Ešte raz ďakujeme.

Zeleninari s.r.o.

Veľmi sa chcem poďakovať za Vaše služby. Rýchle spracovanie podrobnej dokumentácie a na vysokej úrovni. Ja a moji zákazníci si môžeme byť istí, zavedeným systémom kontroly a nadštandardnej kvality.

Quadra SYNERGY / Ing. Andrej Dugovič

Veľmi rýchle, stručné a zrozumiteľné spracovanie potrebnej dokumentácie. S Vašimi službami sme spokojní.

Pivovar Vŕšky / Terchová

Spoločnosť HACCPoint s.r.o. nám pomáhali s prípravou textov pre výživové doplnky. Ku celému procesu pristupovali veľmi profesionálne a precízne. Odpovedali na každú našu otázku a my sme vždy vedeli, v akom bode spolupráce sa práve nachádzame. Všetko prebehlo rýchlo a bez komplikácií. V budúcnosti veľmi radi znovu využijeme vaše služby, bolo nám cťou! Určite odporúčame ich služby aj vám, pretože ich pracovné nasadenie a profesionalita vás presvedčí, že ste urobili dobré rozhodnutie.

Vely Care s.r.o. / BSc (Hons) Miroslava Sabolová – 
Chief Executive Officer


Chtěla jsem vám poděkovat za vaši práci a nasazení s jakým jste mi pomohli.
Kéž by tak ochotných lidí bylo víc.
Jste perfektní.

Ještě jednou děkuji i s manželem.

MICHELLE BISTRO, Myjava / Marônková Michaela

Určite odporúčam! Spoločnosť HACCPoint mi vypracovala všetky potrebné dokumenty pre internetový obchod. Boli dodané načas a vytvorené na mieru, plus mi v poskytli konzultácie zdarma.

www.kupdarcek.sk / Marcel Brychta

Ďakujem pekne za spoluprácu a vašu firmu budem len odporúčať! Profesionálny prístup k zákazníkovi,veľmi krásna práca!

Viktor Tóth – Devito Pizza / Tvrdošovce

Som veľmi spokojná so službami tejto spoločnosti. Odporúčam všetkým.

Bibiana Straková – Cukráreň / Spišské podhradie

Bol som úplne spokojný s vašou prácou, vypracovanie a rýchlosť dodania na 1-tku, nemám viac čo dodať.

Mobilný bufet / Martin Gubala

S Vašou prácou som nadmieru spokojný. Vypracované kvalitne, stručne, rýchlo a lacno. Hygiena bez akýchkoľvek váhaní schválila dokumentáciu.

Palacinkáreň Point / Roman

Som maximálne spokojný s kvalitou vypracovanej dokumentácie haccp, ktorú nám hygiena bez problémov schválila. Zároveň by som chcel vyzdvihnúť profesionálny prístup pánov z haccpoint, ich odbornosť a ochotu byť nápomocní v danej problematike aj po odovzdaní dokumentácie a v mimopracovnom čase.

MelSar s.r.o. / Marek Mikula

Ste veľmi šikovní a promptní, čo sa teraz nenosí. Prajem Vám veľa dobrých zákazok, keď budem niečo potrebovať určite si Vás dovolím osloviť.

ADVOCATIO, s.r.o. / JUDr. Anna Jančová

Firmu HACCPoint odporúčam, sú profesionálni, promptní, ústretoví, nápomocní a ochotní poradiť. Z ich prácou som bola veľmi spokojná. Vypracovali mi profesionálne HACCP do mojej prevádzky za veľmi krátky čas a za rozumnú cenu!

Bagetka u Z-ka / Bc. Eva Krajčovičová, DiS

Firma na naše požiadavky reagovala rýchlo, efektívne a profesionálne. Za pár dní nám vypracovala HACCP, sanitačný plán a prevádzkový poriadok. Prajeme jej veľa spokojných klientov akými sme aj my a aj v budúcnosti radi využijeme jej služby.

Fenix Media s.r.o.

Bola som maximálne spokojná z Vašou firmou, spoluprácou, tiež vypracovaním dokumentácie. Hygiena plne akcpetovala vypracovanú dokumentáciu. Ďakujem.

FAST FOOD na námestí Slovenské Pravno / Janotová M